محققان امنیتی بدافزار جدیدی با قابلیتهای جاسوسی و مراقبتی شناسایی کرده اند که نسخه های سیستمهای عامل اندروید و iOS را هدف می گیرد.

این بدافزار قابلیت جمع آوری اطلاعاتی نظیر شناسه های گوشی، تماس ها، پیامک ها، عکس ها و اطلاعات را دارد.

اسم این بد افزار گون تاکت است که توسط شرکت امنیت موبایل لوک اوت شناسایی شده است.

بدافزار گون تاکت که توسط شرکت امنیت موبایل لوک اوت شناسایی شده است که در حال حاضر از طریق سایتهای تبلیغ کننده و اپلیکیشنهای پیام رسان رایگان برای دسترسی به سرویسهای اسکورت منتشر می شود.

طبق گزارش لوک اوت، مخاطبان این سایتها فعلا کشورهای چینی زبان، کره و ژاپن هستند. اگرچه این بدافزار هنوز به فروشگاههای برنامه رسمی اپل و گوگل نرسیده اما شواهد نشان می دهد که کاربران اپلیکیشنهای آلوده به گون تاکت را دانلود می کنند.

اطلاعات جمع آوری شده از این اپلیکیشنها به سرورهای آنلاین تحت کنترل اپراتورهای گون تاکت ارسال می شود و بر مبنای زبان مورد استفاده برای پنلهای ادمین این سرورها فرستاده می شود. ،

لوک اوت بر این باور است که فعالیت گون تاکت توسط عوامل چینی زبان اداره می شود. و پیش بینی می شود که بعدها این جاسوس افزار از قربانیان خود باج بگیرد.

عادت‌های اشتباهی که ، عمر گوشی تلفن همراه شما را می‌کاهد

هدف بازاریابان تلفن همراه : آندروید یا iOS

دکمه مخفی اپل

کپی کار دست اپل داد

آیفون روزنامه نگاران الجزایری توسط هکرها، هک شد

بد افزاری که به کاربران اندروید و آیفون رحم نمی‌کند

کاهش واردات آیفون

گون ,تاکت ,بدافزار ,لوک ,اوت ,شناسایی ,گون تاکت ,می شود ,لوک اوت ,است که ,شرکت امنیت ,شرکت امنیت موبایل

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


دوربین مداربسته و سیستم های امنیتی در شیراز و سراسر کشور مطالب اینترنتی کهندانی اندروید وز ANDROIDVES عافیت‌سوزی آشنایی با افت شنوایی و کم شنوایی و کاربرد های سمعک فایلوکس لوکی فن انجام پروژ های اندروید بیتکونیوز