تیم پروژه هواداران اندروید در حال کار بر روی ویژگی ای به نام <<خواب زمستانی>> هستند که این ویژگی باعث کاهش فضای ذخیره حافظه برنامه هایی می شود که از آنها استفاده نمی کنید. این ویژگی هنوز در مراحل اولیه توسعه است ، اما ممکن است در اندروید 12 گنجانده شود.

بر طبق گزارشات، این ویژگی آینده خواب زمستانی اندروید ، حجم برنامه هایی را که استفاده نمی کنید کاهش می دهد.

شاید برایتان سوال باشد خواب زمستانی چیست؟ پاسخ ساده است: اگر یک کاربر واحد از یک دستگاه چند کاربره بخواهد برنامه ای را به خواب زمستانی ببرد ، حافظه پنهان برنامه مرتبط با آن کاربر پاک می شود و کمی فضای خالی ایجاد می شود.

از آنجا که این برنامه هنوز اجرا نشده است ، مشخص نیست که سیستم عامل در این مورد چه کاری انجام خواهد داد. از نام این ویژگی به نظر می رسد که برنامه ها برای همیشه حذف نصب نمی شود ، اما ممکن است راهی برای فشرده سازی آن برای صرفه جویی در فضا (همراه با پاکسازی حافظه پنهان معمول) وجود داشته باشد. که بعد ها اگر کاربر بخواهد برنامه را از خواب زمستانی بیدار کند، مشکلی نخواهد داشت و نیازی به دانلود مجدد برنامه نیست.

عادت‌های اشتباهی که ، عمر گوشی تلفن همراه شما را می‌کاهد

هدف بازاریابان تلفن همراه : آندروید یا iOS

دکمه مخفی اپل

کپی کار دست اپل داد

آیفون روزنامه نگاران الجزایری توسط هکرها، هک شد

بد افزاری که به کاربران اندروید و آیفون رحم نمی‌کند

کاهش واردات آیفون

برنامه ,، ,خواب ,ویژگی ,زمستانی ,نمی ,خواب زمستانی ,این ویژگی ,می شود ,استفاده نمی ,برنامه هایی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


مهاجرت به استراليا فارسی میتینگ زحل کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. مطالب اینترنتی ali-asgari1355 وبلاگ حقوقی بهروز سلیمانی رامین حکیم - برنامه نویس آموزش کسب و کار شارژ رایگان مطالب اینترنتی